Fundusze Unijne NFOŚiGW
Strona główna/O Spółce/Laboratorium/Pobieranie próbek do badań

Pobieranie próbek do badań

Pobieranie próbek jest jednym z kluczowych czynników wpływających na rzetelny i wiarygodny wynik badania. Pracownicy laboratorium posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie dające gwarancję właściwego pobrania próbek oraz wykorzystania wyników w obszarach prawnie regulowanych ( np.: przedłożenie wyników badań do Inspekcji Sanitarnej lub Inspekcji Ochrony Środowiska).

Istnieje możliwość pobrania i dostarczenia próbek do Laboratorium przez Klienta. Jednak gdy Klient nie będzie posiadał stosownych uprawnień do pobierania próbek, w każdym przypadku zostanie określony cel badań jako potrzeby własne zlecenidawcy, a wyniki nie będą mogły być wykorzystane w obszarze regulowanym przepisami prawa. Próbki mogą być zgodne z instrukcjami pobierania zamieszczonymi poniżej w sekcji "Powiązane pliki". 

W przypadku pobierania próbek przez Klienta laboratorium nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niewłaściwego pobrania próbek. Wszystkie informacje dostarczone przez Klienta zostaną jednoznacznie wskazane, zarówno w zleceniu oraz w sprawozdaniu z badań. Informacje te mogą mieć wpływ na ważność wyników badań.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf 2022-08-01 Z-01_P-02_PPP4_Instrukcja dla klienta_woda do spozycia.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 591
Z-01_P-02_PPP4_Instrukcja dla klienta_woda do spozycia.pdf 171.03KB zobacz
do góry