Fundusze Unijne
Strona główna/O Spółce/Praca/Oferta pracy dla mechanika napraw pojazdów

Oferta pracy dla mechanika napraw pojazdów

27 Września 2021

Miejsce wykonywania pracy:

PWiK w Bolesławcu Sp. z o.o. Dział Zaopatrzenia i Transportu ul. Dolne Młyny 25, Bolesławiec.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • umiejętność - naprawa pojazdów samochodowych osobowych i ciężarowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane uprawnienia: spawalnicze metodą MAG, wózki widłowe, prawo jazdy kat. C.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • naprawa pojazdów samochodowych, ciągników i sprzętu do robót ziemnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,
  • stabilne zatrudnienie z miesięcznym wynagrodzeniem 23,50 zł/godz. brutto.

Data rozpoczęcia zatrudnienia i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:

30 września 2021 r.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania Curriculum vitae (CV) na adres
e-mail:  w temacie wpisując „Oferta pracy - mechanik napraw pojazdów”.

Kontakt:

tel. 75 734 10 10

do góry