Fundusze Unijne NFOŚiGW
Strona główna/Aktualności/Nowy e-BOK PWiK w Bolesławcu, czyli szybko, bezpiecznie i (..)

Nowy e-BOK PWiK w Bolesławcu, czyli szybko, bezpiecznie i wygodnie

6 Października 2023

Co nowego w e-BOK?

Komfort użytkowania

Nowy e-BOK został dostosowany do wyświetlania na różnych urządzeniach i rozdzielczościach ekranu. System wygląda dobrze zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i urządzeniach mobilnych (np. smartfon, tablet).

Wygodna aplikacja

Dla wygody Klientów przygotowano nową aplikację e-BOK. Teraz Klienci jeszcze łatwiej i szybciej opłacą faktury, podadzą stan licznika i skontaktują się z naszym Przedsiębiorstwem. Aplikacja e-BOK jest łatwa i intuicyjna w obsłudze.

W celu pobrania aplikacji na urządzeniu mobilnym z systemem Android należy otworzyć stronę ebok.pwik.boleslawiec.pl w jednej z przeglądarek: Chrome, Opera, Samsung Internet i zezwolić na automatyczną instalację aplikacji.

W celu pobrania aplikacji na urządzeniu mobilnym z systemem IOS należy otworzyć stronę ebok.pwik.boleslawiec.pl w przeglądarce Safari, następnie kliknąć "Przycisk Udostępniania" przycisk udostepnianie, wybrać opcję "Do ekranu początkowego" i kliknąć "Dodaj".

Szybki i prosty dostęp do bieżącego salda należności

Uregulowanie płatności za fakturę jest możliwe bezpośrednio z ekranu startowego. Wystarczy kliknąć przycisk „zapłać” widoczny po zalogowaniu do serwisu.

Wszystko w jednym miejscu

Panel Klienta został wyposażony w dodatkową funkcjonalność „zmień płatnika”, która umożliwia zarządzanie wszystkimi punktami odbiorcy w przypadku Klientów posiadających wiele wodomierzy. Zmiana płatnika skutkuje zaktualizowaniem danych w zakresie konkretnego punktu odbiorcy (np. wykresy i tabele zużyć, faktury, umowy).

Dodatkowo Panel Klienta rozszerzono o wyświetlanie rodzaju taryfy przypisanej
do poszczególnych punktów odbiorcy.

Kto może skorzystać z nowego e-BOKa?

Z nowego systemu e-BOK PWiK w Bolesławcu skorzystać mogą wszyscy Klienci naszego Przedsiębiorstwa, którzy posiadają umowę o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków.

Jak się zalogować?

Wystarczy wejść na stronę ebok.pwik.boleslawiec.pl  i zarejestrować się. Proces rejestracyjny jest prosty i intuicyjny. Na stronie logowania do portalu znajduje się również film instruktażowy przedstawiający proces rejestracji użytkownika krok po kroku. Klienci mogą również zapoznać się z instrukcjami: jak sprawdzić swoje rozliczenia, jak zmienić dane, lub jak skontaktować się z PWiK w Bolesławcu.

Co z Klientami korzystającymi z obecnego e-BOKa?

Wszyscy obecni klienci e-BOKa po zalogowaniu znajdą się w naszym nowym portalu. Dane do logowania pozostają bez zmian.

Nowy e-BOK to interaktywne narzędzie, które pozwala na zdalną kontrolę oraz zarządzanie własnym kontem. Korzystanie z e-BOK usprawni i przyspieszy Państwu możliwość załatwienia wielu spraw bez wychodzenia z domu. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

do góry