Fundusze Unijne
Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 18.

 • Sadzimy drzewa Sadzimy drzewa 2021-12-09

  Sadzimy drzewa

  Tereny zadrzewione spełniają przede wszystkim ważną funkcję ekologiczną - są płucami przestrzeni zurbanizowanych: produkując tlen i oczyszczając powietrze, podnoszą jakość życia mieszkańców. Rośliny, wszelkiego rodzaju - trawa i drzewa, krzewy i kwiaty - eliminują kurz i przemysłowe zanieczyszczenia powietrza, tłumią hałas i stabilizują temperaturę powietrza.

 • Jesteśmy dla Was i dla Środowiska każdego dnia Jesteśmy dla Was i dla Środowiska każdego dnia 2021-11-29

  Jesteśmy dla Was i dla Środowiska każdego dnia

  Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie pobierania, uzdatniania i dystrybucji wody oraz odbierania i oczyszczania ścieków na terenie czterech gmin: gmina Miejska Bolesławiec, Gmina Bolesławiec, Gmina i Miasto Lwówek Śląski oraz Miasto i Gina Wleń. Łącznie spółka obsługuje ponad 70 tys. mieszkańców.

 • STOP - dla nielegalnego poboru wody i odprowadzania ścieków STOP - dla nielegalnego poboru wody i odprowadzania ścieków 2021-11-05

  STOP - dla nielegalnego poboru wody i odprowadzania ścieków

  Trwa akcja Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Spółka z o.o. pod hasłem: „STOP - DLA NIELEGALNEGO POBORU WODY I ODPROWADZANIA ŚCIEKÓW”

 • #pijezkranu - Oszczędzaj! Kasę i przyrodę! #pijezkranu - Oszczędzaj! Kasę i przyrodę! 2021-07-06

  #pijezkranu - Oszczędzaj! Kasę i przyrodę!

  #pijezkranu - Oszczędzaj! Kasę i przyrodę!   Jesteście niesamowici! Zaledwie w tydzień udało się nam i Bolec.Info zebrać ponad 2,5 tysiąca plastikowych butelek i podarować Wam za nie ponad 250 wielorazowych, szklanych butelek na wodę z kranu. Akcaj zakończyła się sukcesem!

 • Nie wyrzucaj śmieci do sieci Nie wyrzucaj śmieci do sieci 2021-02-19

  Nie wyrzucaj śmieci do sieci

  Zdarza Ci się wylewać do toalety tłuszcz z patelni, wrzucać płatki kosmetyczne, patyczki kosmetyczne lub resztki jedzenia? Przeczytaj, dlaczego nie wolno tego robić.

 • Zabezpiecz swój wodomierz przed mrozem! Zabezpiecz swój wodomierz przed mrozem! 2021-02-11

  Zabezpiecz swój wodomierz przed mrozem!

  W związku z obniżeniem temperatury powietrza przypominamy o obowiązku prawidłowego zabezpieczenia wodomierzy i instalacji wodociągowej przed mrozem.  Przeczytaj jak to zrobić.

 • Witamy na naszej nowej stronie internetowej Witamy na naszej nowej stronie internetowej 2020-07-02

  Witamy na naszej nowej stronie internetowej

  Oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową PWiK w Bolesławcu Sp. z o.o. Mamy nadzieję, że ta zmiana sprosta Państwa oczekiwaniom i znacznie podniesie komfort użytkowania.

 • Bezpieczna woda z bolesławieckich wodociągów Bezpieczna woda z bolesławieckich wodociągów 2020-06-24

  Bezpieczna woda z bolesławieckich wodociągów

  Zachęcamy Państwa serdecznie do picia wody z kranu, jak również do korzystania z wody wodociągowej bez specjalnych ograniczeń. Teraz jest to szczególnie ważne, bo musimy skrupulatnie przestrzegać zasad higieny. Ponadto zachęcamy do swobodnego, aczkolwiek racjonalnego, podlewania ogrodów i trawników.

do góry