Fundusze Unijne

Praca

Znaleziono wiadomości: 0.

Nie znaleziono wiadomości.

Oferta pracy - Elektromonter

Miejsce pracy:

obszar Miasta Bolesławiec, Gminy Bolesławiec, Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Miasta i Gminy Wleń

Główny zakres obowiązków:

utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń elektroenergetycznych eksploatowanych na terenie PWiK

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie: minimum zawodowe techniczne w kierunku elektro-mechanicznym (ukończone technikum lub szkoła zawodowa)
  • Staż pracy: minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia/umiejętności: uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji; prawo jazdy kat. B; podstawowa znajomość urządzeń stosowanych w automatyce przemysłowej; umiejętność diagnozowania przyczyn usterek; umiejętność posługiwania się dokumentacją technicznno-ruchową maszyn i urządzeń
  • Inne: odpowiedzialność i umiejętność pracy z zespole; gotowość do pracy w systemie zmianowym, świadczenie dyżurów domowych zgodnnie z harmonogramem.

Osoby zainnteresowane zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych do Sekretariatu PWiK przy ul. Łasickiej 17 w Bolesławcu lub przesłanie ich na adres e-mail:  wpisując w temacie wiadomości "Oferta pracy - Elektromonter".

W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających zatrudnienie i wykształcenie.

Prosimy o zmieszczenie w dokumentach aplikacyjnych podpisanej klauzuli następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PWiK Bolesławiec moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na stanowisko Elektromonter, zgodnie z Rozporządeniem Parlammentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie danych osobowych."

do góry